Polis Eşleri Kaynaşma – Yardımlaşma Derneği ( PEKAY ) Yararına Düzenlenen Kahvaltı ( 19.01.2013 )

19 Ocak 2013 Cumartesi günü, Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde, Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Ramazan AKYÜREK’in eşleri Sayın Hayriye AKYÜREK’in öncülüğünde, derneğimiz yararına birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenlenmiştir.
Programın açılış konuşmasını yapan Sayın Hayriye AKYÜREK, katılım ve desteklerinden dolayı öncelikle Hanımefendiye, İstanbul, Bursa, Adana Teftiş Kurulu Bölge Başkan eşlerine, illerden ve merkezden gelerek destek olan tüm misafirlere göstermiş oldukları yakın ilgi ve katılımlarından dolayı teşekkür etti. Bütün güzelliklerin, sevgilerin ve mutlulukların paylaşarak çoğalacağını ifade eden Sayın AKYÜREK derneğimiz yararına yapılan bu programda yer almaktan mutlu olduğunu belirtti.
Ayrıca Genel Başkanımız Dr. Sayın Arzu KILIÇLAR Hanımefendi, Sayın Hayriye AKYÜREK başta olmak üzere organizasyonda emeği geçenlere ve bu soğuk kış gününde çeşitli illerden gelerek kendilerine destek veren çok değerli gönül dostlarına teşekkür ettiler. Konuşmasında derneğimizde yapılan değişikliklerden ve gelişmelerden bahseden Sayın Genel Başkanımız, hayatlarını Teşkilata adamış eşlerinin yanında yer alan hanımlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ettiler.
Sıcak ve samimi bir ortamda devam eden kahvaltıda, EGM Terörle Mücadele Daire Başkanı eşi Sayın Sultan ÇELİK de kendi yazmış olduğu dizeleri okuyarak misafirlere hoş bir şiir dinletisi sundu.
Fotoğrafların devamına ulaşabilmek için tıklayınız.